ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI (301.52.0056)

Marka : ELECTROLUX
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺1.399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.199,00(KDV Dahil)
* ₺171,29 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI SÜPÜRGE

Ürün avantajları

2'si 1 Süpürme

Üstün esneklik ve fonksiyonel tasarım tecrübesine kapılarınızı açın. İster geniş bir alanı, ister ulaşılması zor, küçük bir noktayı temizlemeniz gereksin, Ergorapido her görevin üstesinden gelir. Kolayca çıkabilen el ünitesi sayesinde mutfak tezgahınızı, mobilyalarınızı veya arabanızın içini zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

180° EasySteer™ Manevra Kabiliyeti

180° EasySteer™ Manevra Kabiliyeti , ergonomik tasarım, iyileştirilmiş başlık ve büyük arka tekerlekler, tüm zeminlerde temizliğinize esneklik ve yumuşak hareketler katacaktır. İki aşamalı güç modu sayesinde farklı yüzeylere göre temizlik seçeneğini değiştirin ve temizlik sonrasında süpürgeyi kolay bir şekilde şarj standına yerleştirin.

Uzun Ömürlü Lityum TurboPower Bataryası

Nikel bataryaya karşın iki kat daha uzun çalışan ve hafif olduğu kadar kullanım kolaylığı sağlayan yüksek performanslı Lityum TurboPower bataryası sayesinde daha uzun süre dayanan daha fazla güce sahip olun. Değiştirilmesi kolay bu hızlı şarj edilebilir batarya ile 30 dakikaya kadar çalışma süresine sahip olun. Sinyalli gösterge sayesinde ne zaman şarj edilmesi gerektiğini kolayca görün.

Kendi kendine temizleyen BrushRollClean™ teknolojisi

Bundan sonra asla elektrikli süpürgenizin fırçasından kıl ve lif temizlemeyeceksiniz. Bırakın, yeni Ergorapido'nun patentli BrushrollClean™ teknolojisi sadece bir pedala basarak bunu sizin yerinize yapsın!

DustSpotter™ LED ışıkları

180 derecelik manevra kabiliyetinin yanı sıra DustSpotter™ LED Işıklarıyla gelen Ergorapido başlığı, uzman bir temizlik deneyimi yaşamanız içindir. En karanlık yerlerde bile neyi ve nereli temizlediğinizi görerek hiçbir şeyi gözden kaçırmadığınıza emin olun.

 Benzer Ürünler
Etiketler
ELECTROLUX, ELECTROLUX EER7ANIMAL, ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO, ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY, ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI, ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI SÜP., ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY SÜP., ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO ŞARJLI, ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO ŞARJLI SÜP., ELECTROLUX EER7ANIMAL ERGORAPIDO SÜP., ELECTROLUX EER7ANIMAL DİKEY, ELECTROLUX EER7ANIMAL DİKEY ŞARJLI, ELECTROLUX EER7ANIMAL DİKEY ŞARJLI SÜP., ELECTROLUX EER7ANIMAL DİKEY SÜP., ELECTROLUX EER7ANIMAL ŞARJLI, ELECTROLUX EER7ANIMAL ŞARJLI SÜP., ELECTROLUX EER7ANIMAL SÜP., ELECTROLUX ERGORAPIDO, ELECTROLUX ERGORAPIDO DİKEY, ELECTROLUX ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI, ELECTROLUX ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI SÜP., ELECTROLUX ERGORAPIDO DİKEY SÜP., ELECTROLUX ERGORAPIDO ŞARJLI, ELECTROLUX ERGORAPIDO ŞARJLI SÜP., ELECTROLUX ERGORAPIDO SÜP., ELECTROLUX DİKEY, ELECTROLUX DİKEY ŞARJLI, ELECTROLUX DİKEY ŞARJLI SÜP., ELECTROLUX DİKEY SÜP., ELECTROLUX ŞARJLI, ELECTROLUX ŞARJLI SÜP., ELECTROLUX SÜP., EER7ANIMAL, EER7ANIMAL ERGORAPIDO, EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY, EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI, EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI SÜP., EER7ANIMAL ERGORAPIDO DİKEY SÜP., EER7ANIMAL ERGORAPIDO ŞARJLI, EER7ANIMAL ERGORAPIDO ŞARJLI SÜP., EER7ANIMAL ERGORAPIDO SÜP., EER7ANIMAL DİKEY, EER7ANIMAL DİKEY ŞARJLI, EER7ANIMAL DİKEY ŞARJLI SÜP., EER7ANIMAL DİKEY SÜP., EER7ANIMAL ŞARJLI, EER7ANIMAL ŞARJLI SÜP., EER7ANIMAL SÜP., ERGORAPIDO, ERGORAPIDO DİKEY, ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI, ERGORAPIDO DİKEY ŞARJLI SÜP., ERGORAPIDO DİKEY SÜP., ERGORAPIDO ŞARJLI, ERGORAPIDO ŞARJLI SÜP., ERGORAPIDO SÜP., DİKEY, DİKEY ŞARJLI, DİKEY ŞARJLI SÜP., DİKEY SÜP., ŞARJLI, ŞARJLI SÜP., SÜP.,