Miele H6860BP_BRWS ANKASTRE FIRIN (303.22.0075)

Marka : Miele
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺31.090,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺28.990,00(KDV Dahil)
* ₺4.831,67 'den başlayan taksitlerle

Miele Ankastre Fırın H 6860 BP CLST - BRWS - OBSW - HVBR, Enplus.com.tr'de.

Adet

Artır Azalt

En yüksek talepleri karşılayan becerikli Miele

  • metin açıklamalı çok renkli TFT dokunmatik ekran - M Touch
  • Mükemmel pişirme ve kızartma kombinasyonu - Nem ilaveli pişirme
  • Kesin ısı ayarlı mükemmel kızartma - Kablosuz besin termometresi
  • Kolay bir şekilde mükemmel sonuçlar - Otomatik programlar
  • Hiç yorulmadan temizlik - Piroliz donanım 

Enerji verimi sınıfı: A+

Ölçüler (G x Y x D): 554 x 579 x 547 mm

Niş genişliği, mm: 560 - 568

Niş yüksekliği, mm: 593 - 595

Niş derinliği, mm: 550

Pişirme alanı hacmi, l: 76

Tam ısı derecesi ayarı: 30 - 300°C

Özel programlar: 20

Otomatik programlar: 100 üstü

Saat kaydı, h: 200

  

Nem ilaveli pişirme

Farklı çalışma modlarının nem ile kombinasyonu sayesinde, pişirme ve kızartma sırasında mükemmel sonuçlar elde edilir. Et yumuşak ve sulu olur ve iştaha açıcı şekilde kızarmış bir kabuğa sahip olur, ekmek ve poğaçalar fırından yeni çıkmış gibi olur. Nem ilaveli pişirme türünde daha fazla konfor sağlamak için buhar uygulamasının zamanı ayarlanabilir. Nem ilaveli pişirme, farklı otomatik programlarla da kullanılır. 

 

FlexiClip çekilebilir ray sistemi

Çekilebilir raylar sayesinde pişirme sacı, pişirme ve kızartma ızgarası, gurme kızartıcı pişirme alanından tamamen çıkarılabilir ve konumuna sabitlenebilir. Bu sayede çok sıcak olan fırının pişirme alanında herhangi bir yanık tehlikesi oluşmadan kızartmanın üzerine sos ilave edilebilir veya kızartılan malzemeyi çevirebilirsiniz. Esnek olduğundan her rafta kullanılabilir. 

Otomatik programlar

Elektronik ayarlı programlar ile kek, ekmek ve et gibi 100'ü aşkın yemeği kusursuz bir şekilde kolaylıkla pişirme imkanına sahip olursunuz. Kullanım türü, ısı ve süre ayarı bile seçmenize gerek yok. Ayrıca, et yemeklerinde olduğu gibi pişirme ısısı ve kızartma düzeyi ayarlanabilir. Otomatik düşük ısılı pişirme programı sayesinde restoran kalitesinde mükemmel pişirilmiş ete sahip olabilirsiniz.

Kablosuz besin termometresi

Kalan sıcaklık göstergesi ile iç sıcaklık ölçümü sayesinde et, balık ve kümes hayvanları zamanında pişirilir. Pişirme sürecini takip etmenize artık gerek yok. Besin termometresi kullanımı çok kolay. Öne çıkan özellik: Fırın kapağında saklandığından dolayı her zaman kullanıma hazırdır.

Özel kullanımlar

Gündelik mutfak işlerindeki bazı uygulamalar, sadece çok özel bir sıcaklık seçildiğinde veya fırın içinde özel bir ortam hakim olduğunda mükemmel sonucu verir.  Örneğin hamurun kabarması veya meyvenin kurutulması.

CleanSteel çelik

Çelik Miele cihazları çok yüksek kaliteli bir CleanSteel yüzeye sahiptir. Yüzeyler çok kolay temizlenebilir. Parmak izleri CleanSteel sayesinde neredeyse görünmez.

AirClean katalizör

Ortaya çıkan yağ ve kokular çekilir. Mobilya, duvar ve perdelerinize yağların sinmesini önler. Yemek kokuları etkili şekilde giderilir. Katalizatör modele bağlı olarak istek halinde kapanabilir.

Piroliz donanım

Piroliz, kirlenmiş pişirme alanını yüksek sıcaklıklarda otomatik olarak temizleyen işlemdir. Uzun temizleme işlemleri ve aşındırıcı deterjanlar artık tarihe karışıyor. Pirolitik temizleme işlemi esnasında tüm kalıntılar küle dönüşüyor ve kalıntı bırakmayacak şekilde pişirme alanının yüzeyinden ayrılıyor. Enerji tüketiminin altın kuralı: Gerektiği kadar çok, mümkün olduğu kadar az.

CleanGlass kapak

Miele fırının kapak iç kısmı tamamen düz; köşeleri ve kenarları bulunmuyor. Bu sayede kapak çok daha kolay temizleniyor ve ayrıca tepsiyi kapağa koyarak tezgah alanı olarak da kullanılabiliyor. 

Ön kısımda soğutuculu cihaz soğutma sistemi

Yanmalara karşı güvenlik ve koruma: Miele ocak ve fırınların çevresi soğutulur. Bu sayede hem cihaz kontrol ve kulp bölgesi hem de çevresi oldukça serin tutulur. Çok katmanlı cam sayesinde fırın kapağı etkili bir şekilde izole edilir ve kapak kenarları düşük sıcaklıkta tutulur.  

Güvenlik fonksiyonu

Cihaz tek bir dokunuşla kilitlenebilir - ve çocuklar tarafından yanlışlıkla açılmaya karşı korunur. Azami çalıştırma süresinin aşılması durumunda da Miele fırınlar otomatik olarak kapanır. Kısacası; cihazı kapatmayı unutmanız durumunda bile güvenliğiniz sağlanır.

Özel programlar

Miele fırınlar ile 20'ye kadar özel program oluşturulabilir: Çalışma türü, sıcaklık ve süre bireysel olarak ayarlanabiliyor. Sıkça hazırlanan yemekleri bu sayede tek bir el hareketiyle çağırabilir ve iyi sonuçları otomatik olarak olduğu gibi tekrarlayabilirsiniz. 

Kişisel ayarlar

Birçok Miele modelinde dil, sinyal sesi, ekran parlaklığı ve benzeri fabrika ayarlarını kendi gereksinimlerinize uygun olarak değiştirebilirsiniz. Kısacası; her zaman istediğiniz ayarlara sahip olabilirsiniz. 

Zaman fonksiyonları

Miele fırınlar çok yönlü zaman fonksiyonları ve bir kısa zamanlı alarm opsiyonlarını sunar. Böylece hem başlangıç ve bitiş sürelerini hem de pişirme süresini programlayabilirsiniz. Yemekleriniz tam da istediğiniz saatte hazır. Programlanabilir pişirme süresinin sonunda işlem otomatik olarak sonlandırılır. Ayrıca, elektrik kesintisi durumunda ayarlanan saat 200 saate kadar kayıt altında tutuluyor.


Crisp function - Kızartma fonksiyonu

Pişirme alnındaki nemin doğrudan azaltılması kuru bir pişirme alanı atmosferi oluşturur. Bu, patates kızartması ve kroket gibi çıtır üst yüzeyler sağlar. Çıtır fonksiyonu her kullanım türünde isteğe bağlı ek olarak seçilebilir.

Eletronik ısı derecesi ayarı

Elektronik pişirme sıcaklığı denetimi sayesinde hassas ısı derecesi ayarı sağlanıyor. Asgari düzeyde sıcaklık sapmaları ve yoğurt yapımından çıtır kızartmaya kadar çok yönlü kullanım sayesinde mükemmel pişirme ve kızartma sonuçları. 

Kalan ısıyı kullanma

Besin termometresini kullanarak ve pişirme süresini ayarlayarak daha da fazla enerji verimi sağlayabilirsiniz. Miele fırını bu sayede pişirme sonucunu etkilemeden daha erken kapanır ve kalan sıcaklığı kullanır.

Enerji verimliliği

Miele cihazları oldukça düşük enerji tüketimiyle etkileyicidir. Miele ocakların ve fırınların büyük bir kısmı A+ enerji verimi sınıfına dahildir. Bu, çevre ve ev ekonomisini destekler. 49 l fırın içi hacmine sahip çok sayıda kompakt fırın da, A+ enerji verimi sınıfı sayesinde enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olur.

Programlar

Çözme

Otomatik kızartma

Üstünü kızartma

Büyük gril

Küçük gril

Turbo plus

Yoğun pişirme

Düşük ısıda pişirme

Üst ve alt ısıtma

Üst ısıtma

Alt ısıtma

Turbolu gril

Hızlı ısıtma

Nem ilaveli pişirme

Otomatik programlar

Özel kullanımlar

Özel programlar

Şabat programı