JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACK
JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACKJURA
JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACKJURA
JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACKJURA
JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACKJURA
JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACKJURA
JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACKJURA

JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACK (JR-15423)

Marka : JURA
Fiyat : ₺59.999,00(KDV Dahil)
Barkod : 7610917154234
₺10.569,82 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt
JURA 15423 Z10 DIAMOND BLACK

Yeni Akıllı Öğütücü (PRG - Product Recognising Grinder)

JURA mühendisleri, her bir uzmanlık için mümkün olan en iyi taneyi sağlamak için Ürün Tanıyan Öğütücüyü (PRG) geliştirdi. Elektronik olarak kontrol edilen hassas öğütücü, önceden tanımlanmış öğütme derecesine bir saniyeden daha kısa bir sürede manuel olarak mümkün olandan çok daha hızlı kendini ayarlar. Spektrumu kısa klasikler için çok inceden uzun spesiyaliteler için çok kabaya kadar uzanır. Ancak uzmanların bu konuda endişelenmesine gerek yok, çünkü ayar her hazırlamada tam otomatik olarak gerçekleşir ve istenirse aroma seçimi sayesinde her hazırlamadan önce ayrı ayrı seçilebilir.

 

Cold Brew - son derece taze

Soğuk ekstraksiyon işlemi sayesinde Z10, gerçek soğuk demleme spesiyaliteleri hazırlar. Birçok geleneksel soğuk kahve içeceği çoğunlukla sıcak demlenmiş, soğutulmuş kahveden oluşurken, Z10 ile ekstraksiyon soğuk su, darbeli, yüksek basınç altında ve kaba öğütülme eğiliminde olan bir tozla yapılır. Fincandaki sonuç, kahvenin meyve aromalarının acı maddelerle kaplanmadan kendi kendine geldiği, doğal, enerji verici bir meşrubattır. Başka bir şey sadece soğuk kahve olurdu.

 

Demleme ünitesi nesil 8

Demleme ünitesi, her tam otomatik makinenin kalbidir. JURA, Z10 için sekizinci nesil demleme ünitelerini tasarladı. Eşsiz 3D demleme teknolojisi ile suyun kahve tozundan birkaç seviyede eşit şekilde akmasını sağlar. Bu, aromanın maksimum tükenmesiyle sonuçlanır; soğuk demlemenin yanı sıra sıcak spesiyaliteler ile.

Uzun ömürlü şıklık

Doğru malzemelerin tasarımı ve hedeflenen seçimi, bir ürünün sürdürülebilirliğine aktif olarak katkıda bulunur. Bu nedenle JURA, sahibinin gururunu uyandıran ve yıllar sonra bile hala taze ve modern görünen bir tasarım için çaba göstermektedir. Ödün vermeyen kalite, yüksek kaliteli, dayanıklı malzemeler ve işlemedeki en yüksek hassasiyet, makinenin tüm ömrü boyunca hem mutfak hem de estetik zevki garanti eder. Karmaşık dışbükey-içbükey şekilli alüminyum ön kısım, en üst düzeyde işçiliğin kanıtıdır. Zarif dalga tasarımına sahip su deposu ve uyumlu bir şekilde tasarlanmış filtre kasası, sözde küçük her ayrıntıya duyulan sevginin sadece iki örneğidir. Ve Z10'a dokunursanız, JURA'nın değerden ne anlama geldiğini tam anlamıyla anlayacaksınız.

 

 

 

Çerez Kullanımı