MIELE 11666940 BOOST CX1 CAT&DOG SİYAH (ML-11666940)

Marka : Miele
Fiyat : ₺8.390,00(KDV Dahil)
Barkod : 4002516384748
Adet :

Torbasız elektrikli süpürgeler hijyen konusundaki beklentiler için kompakt tasarım

Vortex teknolojisi ile güçlü temizleme performansı - 890W

TrackDrive sayesinde daime rotada kalır

Hepa Air Clean filtre sayesinde maksimum hava hijyeni

İlave Turbo fırça sayesinde tüm hayvanseverler için uygun

Konforlu teleskop boru sayesinde rahat yükseklik ayarı

Kompakt TasarımKompakt tasarım ve yüksek çekiş gücü

Küçük ve kuvvetli: Kompakt tasarımı sayesinde dar alanlarda bile kolayca yönlendirilebilmektedir. Torbasız Boost CX1 Elektrikli Süpürge sadece yüksek performanslı olmayıp aynı zamanda oldukça kompakt bir özelliğe sahiptir. Kompakt boyutu sayesinde küçük oturma alanları için en doğru seçimdir. Oldukça rahat yönlendirilir ve fazla yer kaplamaz. Hafif olması sayesinde kolay taşınabilir. Evinizi kolaylıkla süpürebileceksiniz

Merdiven basamaklarında kolay yerleştirme:

Kompakt tasarımı sayesinde torbasız Miele Boost CX1 Elektrikli Süpürge merdiven basamaklarında sağlam durur. Yan tarafında bulunan tekerlekler elektrikli süpürgenin aşağı yuvarlanmasını önler ve gerekli güvenliği sağlamaktadır. Böylece elektrikli süpürgenizi arada başka işlerinizi halletmek için rahatlıkla olduğu yerde bırakabilirsiniz.

Sağlam yol tutuşu

Torbasız Miele Boost CX1 Elektrikli süpürge TrackDrive sayesinde sizi her adımınızda takip ediyor. Yan tarafında bulunan tekerlekler süpürgenin sağlam yol tutuşuna sahip olmasını ve yolundan sapmamasını sağlıyor. Bu sayede süpürme esnasında mobilya ve pervazlar zarar görmez. Ayrıca oldukça kolay ve rahat bir şekilde yönlendirilebilmektedir. Dolambaçlı bir şekilde ilerlemeden en iyi süpürme sonuçları elde edilir.

Sürdürülebilir Filtre! Çevreyi korur:

Ekolojik bilançomuzu sürekli iyileştirmek amacıyla Hijyenik Airclean filtresinin filtre çerçevesi geri dönüştürülmüş plastikten imal edilmiştir. Miele Boost CX1 Elektrikli süpürgenin temel modelleri bu filtre ile donatılmıştır ve maksimum düzeyde hijyen sağlar.


 

Çerez Kullanımı