Değerli müşterilerimiz,
Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu bu zor günlerde sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını tehlikeye atmamak için Enplus olarak Breville-Sage-Caso-Vax markalı ürünlerimizde servis ihtiyacı olması halinde garanti durumu gözetilmeksizin ücretsiz olarak adresinizden ürün alımı yapılacak ve onarımdan sonra yine adresinize teslim hizmeti sağlanacaktır.
Bu hizmetimizden faydalanmak için 44 44 784 nolu telefon numarasına veya [email protected] mail adresi üzerinden bize ulaşıp adınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve ürününüzün marka model bilgisini paylaşmanız yeterli olacaktır.
En geç 24 saat içinde sizden randevu alınıp ürününüz adresinizden özel ambalaj ile yetkili personel tarafından teslim alınacaktır. Eğer üründe hasar veya çizik mevcutsa hasar ve çiziklerin fotoğrafları çekilip sistemimize yüklenecektir. Taşımadan doğacak her türlü hasar kaybolma vs. durumlarında sorumluluk firmamıza ait olacaktır. Ürününüzün onarımı tamamlanınca yine aynı şekilde özel ambalajı ile adresinize teslimi sağlanacaktır.

Kapsama Alanı: Faliyetler İstanbul ili ("Bölge") sınırları dahilinde gerçekleştirilecektir. Adalar, Ağva, Silivri ve Çatalca bölgeleri hizmet bölgesi harici sayılmaktadır.
Diğer Detaylar: Eve servis hizmetimiz, çözüm ortağımız "BiÇözüm" tarafından gerçekleştirilmektedir.
Ürünler, seri numaralı ve ürünün zarar görmemesi için özel tasarlanmış kutularla taşınır.
Arızalı ürün teslim alınırken, taşıma kutusu mühürlenir ve sadece yetkililer tarafından açılır.
Sağlıklı günler dileriz.

Çerez Kullanımı