WÜSTHOF 4347 BIÇAK BİLEYİCİ

WÜSTHOF 4347 BIÇAK BİLEYİCİ (292.40.0045)

Marka : Wüsthof
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
Barkod : 4002293434704
₺52,67 'den başlayan taksitlerle

Wüsthof Bıçak Bileyici kaliteli aşınmaz uçlar, uzun süre bileme ömrü.

Adet

Artır Azalt

Wüsthof Bıçak Bileyici 4347 Detayları

Emniyetli ve kolay kullanımlı bu yeni teknoloji bıçak bileme aleti ile bıçaklarınız sadece bir kaç geçirişte ilk günkü keskinliğine ulaşır. Kabzası yumuşak tutuş hislidir.

2 aşamalı bıçak bileme
1-Bileme aletinizi düz bir zemine koyun. Gösterildiği şekilde bir elinizle bileme aletini tutarken diğer elinizle bıçağınızın kabzasını tutun. Bileme kanalına bıçağınızı 90 derece dik gelecek şekilde tamamı ile ileri iterek yerleştirin.
2-Aşağı doğru yeterli bir basınç vererek bıçağınızı kendinize doğru çekin.
3-Bu işlemi her zaman kabzadan uca şeklinde çekerek tekrar edin. Hiç bir zaman ileri geri bıçağınızı kanalda hareket ettirmeyin. Daima kanala basınçsız tam boy oturtulup, belirli bir basınç verilerek kabzadan uca doğru gelecek şekilde çekiniz.

Not: Birinci aşama (coarse) kaba bileme kanalı, körleşmiş bıçaklar için, ikinci aşama seramik bileme kanalı, hassas bileme için kullanılmalıdır. Keskinliğini tam yitirmemiş bir bıçak için sadece seramik kanal da yeterli fayda sağlayacaktır.

Bakım ve kullanım: Kullandıktan sonra her zaman bileme aletinizi temizleyiniz. Temizleme işlemini yumuşak temiz bir kumaşla veya yumuşak bir fıça ile yapınız. Suda durulama yapmayınız.

Wüsthof Bıçak Bileyici

Çerez Kullanımı