JURA 15381 S8 PIANO BLACK TAM OTOMATİK KAHVE MAKİNESİ (JR-15381)

Marka : JURA
Fiyat : ₺42.999,00(KDV Dahil)
Barkod : 7610917153817
Adet :

Detaylara gösterilen özen, şık S8'in tasarımını kesinlikle şövalyeliğe yükseltiyor.

Gerçek metal kulplu yüksek kaliteli, oluklu su deposu ve ağır, krom kaplı fincan platformu ince vurgular oluşturur.

Heykelsi tasarımıyla şık S8, her açıdan kalite ve hassasiyetle parlıyor. Kompakt sınıfın en iyilerini premium segmentteki unsurlarla birleştirir ve hatta bir GIGA dokunuşuyla etkileyicidir.

Tüm kahve spesiyaliteleri, bir düğmeye dokunarak en yüksek kalitededir. Büyük 4,3" dokunmatik renkli ekran ile son teknoloji kullanım kolaylığı, çalışmayı çocuk oyuncağı haline getirir.

 Entegre Smart Connect ve JOE® sayesinde, akıllı telefon veya tablet üzerinden kullanım ve kişiselleştirme bile mümkündür.

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok zevk anı

Şık S8, espressodan latte macchiato'ya ve usta bir kalite standardına kadar tüm spesiyaliteleri yaratır. Renkli dokunmatik ekrana bir dokunuşla 15 farklı özellikten biri bardağa akıyor. Bu, birkaç olağanüstü yenilik sayesinde. Aroma G3 öğütücü şimdi daha da hassas ve iki kat daha hızlı, ancak kahve çekirdeklerinin tüm lezzetli aromasını koruyor. Pulse Extraction Process (PEP ® ) kısa spesiyaliteler için optimum ekstraksiyon süresini sağlar ve espresso ve ristretto için bir tat patlaması sağlar. Süt ve süt köpüğü ile tamamlanan trend spesiyaliteler, ince köpük teknolojisi sayesinde mükemmel hale getirilir.

Tamamen modern işletim konsepti

Entegre 4,3” yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran, makineyi çalıştırmayı inanılmaz derecede basit hale getirir. Parmak ucunuz ekrana hafifçe dokunur ve en sevdiğiniz içecek bardağa akar. Göz alıcı bir ekrana sahip yenilikçi işletim konsepti başarılı çünkü çok net, basit ve modern. Grafikler ve animasyonlar, hazırlığın her adımını göstererek kullanıcıyı süreç boyunca yönlendirir. Konsept, istediğinizi hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bireysel tercihler birkaç kolay adımda programlanabilir, bu da ürünleri hemen yeniden adlandırmanıza, taşımanıza, kopyalamanıza veya çoğaltmanıza olanak tanır.

Nihai süt köpüğü

Karakteristik JURA tasarımı, hassasiyeti ve kaliteyi en küçük ayrıntısına kadar yansıtır. S8'deki yeni profesyonel ince köpük köpürtücü, en kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve çarpıcı bir görünüme ve hisse sahiptir. Sütlü ve sütlü köpüklü özel kahvelerin hazırlanması için özel olarak tasarlanmış olup, latte macchiato ve diğer içecekleri her seferinde en iyi ince dokulu köpükle yapar. Ekrandaki grafikler ve modern animasyonlar, kullanımı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Çerez Kullanımı