ZWILLING 361101310 GOURMET ÇOK AMAÇLI BIÇAK

ZWILLING 361101310 GOURMET ÇOK AMAÇLI BIÇAK (391.40.0172)

Marka : ZWILLING
Barkod : 4009839379697

Gourmet serisin çok amaçlı bıçağı, mutfağınızda her zaman bulunması gereken pratik bir araçtır. Ekstra sert bıçak çeliğinden yapılmış özel tırtıklı kenarı 13 cm uzunluğa sahiptir. Bu tırtıklı bıçak ağzı sayesinde ekmek, sebze veya domates gibi gıdaları zahmetsizce kesebilirsiz. Özellikle sert kabuklu yiyeceklerin kesilmesi bu bıçak ağzı sayesinde daha kolaydır.

Gourmet serisine ait bıçakların çeliği

optimal olarak dengelenmiş bir krom ve karbon oranı ile karakterize edilen özel bir çelik bileşiminden elde edilmektedir. Bu yüksek kaliteli bıçak çeliğinden üretilmiş bıçaklar sonrasında buz ile sertleştirilmiştir. Bu işlem FRIODUR olarak adlandırılmaktadır. Bu işlem, bıçakları keskin ve esnek kılar. Buzla sertleştirme sayesinde aynı zamanda paslanmaya karşı da korunurlar.

Gourmet bıçağının sert plastik sapı üç perçinle ile donatılmıştır. Ergonomik bir şekle sahiptir ve bıçak gibi çok hafiftir. Hafif ağırlığı sayesinde bıçak tüm çalışmalar sırasında elize rahatça oturur ve uzun süreli kullanım için uygundur. Bu hafif, ancak aynı zamanda özel çelikten yapılmış çok amaçlı bıçak mutfakta yaratıcı olmak ve sürekli ye tarifler denemek isteyen şeflere ideal bir çalışma aleti sunar.

Daha uzun bıçak ömrü ve korozyon direnci için FRIODUR buzla sertleştirilmiş bıçaklar

Düşük ağırlık, ergonomik tasarım ve dengeli kullanım

Orta perçin üzerine lazerle oyulmuş logolu üç perçinli tasarıma sahip ergonomik plastik sap

Sap ve bıçak arasında kesintisiz geçiş

Almanya- Solingen’de üretilmiştir.

Çerez Kullanımı