Benzer Ürünler
MIELE TMV 840 WP KURUTMA SFINISH&ECO XL

MIELE TMV 840 WP KURUTMA SFINISH&ECO XL (303.34.0066)

Marka : Miele
Fiyat : ₺19.890,00(KDV Dahil)
Barkod : 4002515565391

Miele Tronic Kurutma Makinası TMV 840 WP XL enplus.com.tr'de.

Adet

Artır Azalt

A+++ ve 9kg kapasite ile - büyük çamaşırlar için bile en iyi enerji verimi.

  • Konforlu dokunmatik ekranlar sayesinde sezgisel kumanda
  • Sevdiğiniz gibi hoş kokulu çamaşırlar - FragranceDos
  • Buharlı düzleştirme sayesinde hızlı ütüleme- SteamFinish
  • Özellikle büyük yük miktarı 9,0 kg
  • Perfect Dry sayesinde tüm kumaşlar için tam zamanında kurutma

Enerji verimi sınıfı: A+++

Yük: 9 kg.

Ölçüler (G x Y x D): 596 x 850 x 643 mm.

Yıllık elektrik tüketimi kWh: 193

Standart programda çalışma süresi dakika: 206

Tam yük pamuklular programındaki ses db(A)re1pW: 62

Kondensasyon verimlilik sınıfı: A

Pamuklu hafif nemli standart programda tam yükte elektrik tüketimi (l): 1,63

Elektrik hattı uzunluğu mm: 2,0

 

EcoDry teknolojisi 

Miele EcoDry teknolojisi sürekli düşük enerji tüketimi ve kurutma süreleri garanti eder. Miele filtre sisteminin bakım gerektirmeyen ısı eşanjörü ile verimli çalışması sayesinde tüylerin ısı eşanjörüne dolma ve böylelikle performansı zamanla gittikçe azaltma şansı kalmıyor. Miele ısı pompalı kurutma makineleri EcoDry ile sabit şekilde ekonomik olarak çalışıyor, hem de bir cihaz kullanım ömrü boyunca.

FragranceDos

5 farklı çeşitte sunulan Miele koku kapsülleri sayesinde kurutma işlemi esnasında giysilerinizin en sevdiğiniz kokuya sahip olur. Miele, bu kokuları 1871 yılından bu yana güney Fransa'da koku üreten bir aile şirketinden temin etmektedir. Patentli bir işlem kullanan parfüm uzmanları, bu kokuların kalıcı kalmasını sağlar. Sonuç: 4 haftaya kadar taze ve doğal çamaşır kokuları.

SteamFinish

Ütü yapmayı sevmiyorsanız, buharlı ütüleme programına kesinlikle bayılacaksınız. Kurutma işleminden önce petek dokumalı kazana su püskürtülür ve kurutma havasıyla ısıtılır. Meydana gelen buhar kumaşlara işler ve bu sayede çamaşırlar düzleştirilir. Ütüleme işlemi kolaylaştırılır ve hızlandırılır veya tamamen bertaraf edilir.

Perfect Dry

Kireç sensörü sayesinde zamanında kurutma: Patentli Perfect Dry sistemi sayesinde yoğun kireçli sularda bile çamaşırlar "tam zamanında" kurutulur. Kurutucular da bu kesinlikle mümkün değildir. Bu nedenle suda bulunan kireç içeriği kalan nem ölçümünü ve dolayısıyla kurutma sonucunu etkiler. Kireç sensörlü Perfect Dry suyunuzun kireç miktarını tanır ve kurutmayı hassas bir şekilde ayarlar. Çamaşırlarınız ne fazla kurutulur ne de ıslak kalır. Bu sayede daima mükemmel kurutma sonuçları elde edilir.

Enerji verimliliği

Çevre dostu kurutma makineleri: Çoğu Miele ısı pompalı kurutma makinesi A++ enerji sınıfına sahiptir. Yüksek verimli Miele ProfiEco motoruna ve ayarlı kompresörlere sahip cihazlar daha da tasarruflu bir şekilde çalışır ve enerji sınıfı A+++ olarak bile sınıflandırılır. Cebinizi yakmaz ve rahatlık sunar: Kurutma makineleri.


Bakım gerektirmeyen ısı eşanjörü

Miele ısı pompalı kurutma makinelerinin ısı eşanjörleri çok etkili bir filtre sistemi ile korunur ve temizlenmeye ihtiyaç duymaz. Bu sayede enerji tüketimi kalıcı olarak düşük tutulur ve tüm kullanım ömrü boyunca öyle kalır.

En iyi kondense etkisi

Kurutma makinelerinin en önemli kalite kriteri; sızdırmazlık. Cihazdan ne kadar az nemli-sıcak kurutma havası sızarsa, kondense etkisi de bir o kadar yüksek olur. Ayrıca, kapalı yerlerde yüksek nem kaybı yaşanması kötüdür: Duvarlarda yoğuşma meydana gelmesi sonucunda küf oluşabilir ve duvarlar zarar görebilir. Miele kurutma makineleri çok yüksek sızdırmazlık değerleri sunar ve maksimum kondense verimlilik sınıfına girer.

Hav filtresi

Akıllı Miele hav filtresi ile can sıkıcı tüylerden artık kurtulacaksınız. Hav filtresi çok konforlu: Ekranda "Hava kanallarını temizleyin"" yazısı çıkıyorsa, Miele hav filtresi kolayca önden çıkartılır. Özellikle düz süzgeç yüzeyi temizliği daha da rahat hale getiriyor. Hav filtresi ve çamaşırlar tutarlı bir şekilde birbirinden ayrı tutulur ve bu da kesin tüysüz çamaşırlar sağlar.

En iyi ses değerleri 

Miele ısı pompalı kurutma makinesi, çalışma ve sarsıntı oluşumu minimum seviyeye düşürülecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kimseyi rahatsız etmeden kurutucunuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı modellerde, çamaşırlarınızı düşürülmüş gürültüyle tekrar kurutan bir özel program olan "Extra sessiz" vardır. 

Entegre kondanse suyu boşaltma

Isı pompalı kurutma makinesinin yanı sıra tüm Miele kondense kurutucular da entegre edilmiş hortum aracılığıyla kondense suyu boşaltma işlemi sağlanır. Kondense suyu bu sayede doğrudan lavaboya veya gidere pompalayalarak zahmetli kondense su kabı boşaltma işleminden kurtulabilirsiniz. 

Gecikmeli başlatma ve kalan süre göstergesi

Gecikmeli başlatma özelliği sayesinde başlatmak istediğiniz kurutma programını serbestçe belirleyebilirsiniz. Bu özellikle gece elektriği fiyat tarifesinden faydalanmak istediğinizde veya programın örn. işten eve geldiğinizde yeni bitmiş olmasını istediğinizde avantajlıdır. Program başlangıçları 24 saate kadar önceden programlanabilir. Ekranda mevcut programın ne zaman biteceğini görebilirsiniz. 

Kazan aydınlatması

Miele kurutucuların tamamı kazan aydınlatması ve birçoğu da bakım gerektirmez LED'ler ile donatılmıştır. Miele petek dokumalı kazan, boşaltma esnasında hiçbir şey kalmayacak şekilde iyi aydınlatılır. Kullanımı kolay ve şık görünüm! 

EcoFeedback

EcoFeedback fonksiyonu ile çok tasarruflu kurutma sunulur. Çalıştırmadan önce programın enerji tüketimine dair tahmini bir tüketim değeri gösterilir. Kurutma işlemi esnasında ve sonunda çamaşırın miktarına bağlı olarak değişiklik gösterebilen gerçek tüketim değeri gösterilir. Bu sayede doğayı koruyabilir ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz. Filtre kirlilik durumu da gösterilir. Çünkü: Temiz filtreler enerji tasarrufu sağlar! 

Akıllı kazan çevirme

Miele kurutucular düzensiz aralıklarla kazanın dönme yönünü değiştirir. Bu, çamaşır topları oluşumunu önler ve homojen kurutma sonuçları ile azaltılmış kırışma sunar.

Kırışmayı önleme

Çamaşırlarınızı program akabinde hemen çıkaramıyorsanız da kırışmayı önleyen özellik devreye girer ve çamaşırlarınızı düzenli aralıklarda kabartarak kırışıkların oluşmasını önler.

Petek dokumalı kazan

Benzersiz petek yapı sayesinde dönen kazan içerisinde bulunan çamaşırlar daha yükseklere çıkarılır. Çamaşırlar bu sayede daha uzun süreli olarak sıcak hava içerisinde süzülür ve kurutulur. Peteklerin yapısı sayesinde hava yastıkları meydana gelir ve çamaşırları nazikçe kaldırır. Kumaşlarınız bu sayede daha hassas bir şekilde ele alınır ve kurutma esnasında daha az kırışıklık meydana gelir. Ütüleme zahmeti büyük ölçüde gideriliyor. 

Kurutma Programları

Otomatik plus

Hassas çamaşırlar

Gömlekler

Finish ipekli

Finish yünlü

Hızlı

Kot

Outdoor

Emprenyeleme

Spor giysiler

Yastıklar

Pamuklu hijyen / hijyenik bakım

Havalandırma

Hassas düzleştirme

Buharlı düzleştirme

Etiketler
Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV 840 WP XL Kurutma Makineleri Miele 10499 TL, Miele, Miele Tronic, Miele Tronic Kurutma, Miele Tronic Kurutma Makinesi, Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV, Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV 840, Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV 840 WP, Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV 840 WP XL, Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV 840 XL, Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV WP, Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV WP XL, Miele Tronic Kurutma Makinesi TMV XL, Miele Tronic Kurutma Makinesi 840, Miele Tronic Kurutma Makinesi 840 WP, Miele Tronic Kurutma Makinesi 840 WP XL, Miele Tronic Kurutma Makinesi 840 XL, Miele Tronic Kurutma Makinesi WP, Miele Tronic Kurutma Makinesi WP XL, Miele Tronic Kurutma Makinesi XL, Miele Tronic Kurutma TMV, Miele Tronic Kurutma TMV 840, Miele Tronic Kurutma TMV 840 WP, Miele Tronic Kurutma TMV 840 WP XL, Miele Tronic Kurutma TMV 840 XL, Miele Tronic Kurutma TMV WP, Miele Tronic Kurutma TMV WP XL, Miele Tronic Kurutma TMV XL, Miele Tronic Kurutma 840, Miele Tronic Kurutma 840 WP, Miele Tronic Kurutma 840 WP XL, Miele Tronic Kurutma 840 XL, Miele Tronic Kurutma WP, Miele Tronic Kurutma WP XL, Miele Tronic Kurutma XL, Miele Tronic Makinesi, Miele Tronic Makinesi TMV, Miele Tronic Makinesi TMV 840, Miele Tronic Makinesi TMV 840 WP, Miele Tronic Makinesi TMV 840 WP XL, Miele Tronic Makinesi TMV 840 XL, Miele Tronic Makinesi TMV WP, Miele Tronic Makinesi TMV WP XL, Miele Tronic Makinesi TMV XL, Miele Tronic Makinesi 840, Miele Tronic Makinesi 840 WP, Miele Tronic Makinesi 840 WP XL, Miele Tronic Makinesi 840 XL, Miele Tronic Makinesi WP, Miele Tronic Makinesi WP XL, Miele Tronic Makinesi XL, Miele Tronic TMV, Miele Tronic TMV 840, Miele Tronic TMV 840 WP, Miele Tronic TMV 840 WP XL, Miele Tronic TMV 840 XL, Miele Tronic TMV WP, Miele Tronic TMV WP XL, Miele Tronic TMV XL, Miele Tronic 840, Miele Tronic 840 WP, Miele Tronic 840 WP XL, Miele Tronic 840 XL, Miele Tronic WP, Miele Tronic WP XL, Miele Tronic XL, Miele Kurutma, Miele Kurutma Makinesi, Miele Kurutma Makinesi TMV, Miele Kurutma Makinesi TMV 840, Miele Kurutma Makinesi TMV 840 WP, Miele Kurutma Makinesi TMV 840 WP XL, Miele Kurutma Makinesi TMV 840 XL, Miele Kurutma Makinesi TMV WP, Miele Kurutma Makinesi TMV WP XL, Miele Kurutma Makinesi TMV XL, Miele Kurutma Makinesi 840, Miele Kurutma Makinesi 840 WP, Miele Kurutma Makinesi 840 WP XL, Miele Kurutma Makinesi 840 XL, Miele Kurutma Makinesi WP, Miele Kurutma Makinesi WP XL, Miele Kurutma Makinesi XL, Miele Kurutma TMV, Miele Kurutma TMV 840, Miele Kurutma TMV 840 WP, Miele Kurutma TMV 840 WP XL, Miele Kurutma TMV 840 XL, Miele Kurutma TMV WP, Miele Kurutma TMV WP XL, Miele Kurutma TMV XL, Miele Kurutma 840, Miele Kurutma 840 WP, Miele Kurutma 840 WP XL, Miele Kurutma 840 XL, Miele Kurutma WP, Miele Kurutma WP XL, Miele Kurutma XL, Miele Makinesi, Miele Makinesi TMV, Miele Makinesi TMV 840, Miele Makinesi TMV 840 WP, Miele Makinesi TMV 840 WP XL, Miele Makinesi TMV 840 XL, Miele Makinesi TMV WP, Miele Makinesi TMV WP XL, Miele Makinesi TMV XL, Miele Makinesi 840, Miele Makinesi 840 WP, Miele Makinesi 840 WP XL, Miele Makinesi 840 XL, Miele Makinesi WP, Miele Makinesi WP XL, Miele Makinesi XL, Miele TMV, Miele TMV 840, Miele TMV 840 WP, Miele TMV 840 WP XL, Miele TMV 840 XL, Miele TMV WP, Miele TMV WP XL, Miele TMV XL, Miele 840, Miele 840 WP, Miele 840 WP XL, Miele 840 XL, Miele WP, Miele WP XL, Miele XL, Tronic, Tronic Kurutma, Tronic Kurutma Makinesi, Tronic Kurutma Makinesi TMV, Tronic Kurutma Makinesi TMV 840, Tronic Kurutma Makinesi TMV 840 WP, Tronic Kurutma Makinesi TMV 840 WP XL, Tronic Kurutma Makinesi TMV 840 XL, Tronic Kurutma Makinesi TMV WP, Tronic Kurutma Makinesi TMV WP XL, Tronic Kurutma Makinesi TMV XL, Tronic Kurutma Makinesi 840, Tronic Kurutma Makinesi 840 WP, Tronic Kurutma Makinesi 840 WP XL, Tronic Kurutma Makinesi 840 XL, Tronic Kurutma Makinesi WP, Tronic Kurutma Makinesi WP XL, Tronic Kurutma Makinesi XL, Tronic Kurutma TMV, Tronic Kurutma TMV 840, Tronic Kurutma TMV 840 WP, Tronic Kurutma TMV 840 WP XL, Tronic Kurutma TMV 840 XL, Tronic Kurutma TMV WP, Tronic Kurutma TMV WP XL, Tronic Kurutma TMV XL, Tronic Kurutma 840, Tronic Kurutma 840 WP, Tronic Kurutma 840 WP XL, Tronic Kurutma 840 XL, Tronic Kurutma WP, Tronic Kurutma WP XL, Tronic Kurutma XL, Tronic Makinesi, Tronic Makinesi TMV, Tronic Makinesi TMV 840, Tronic Makinesi TMV 840 WP, Tronic Makinesi TMV 840 WP XL, Tronic Makinesi TMV 840 XL, Tronic Makinesi TMV WP, Tronic Makinesi TMV WP XL, Tronic Makinesi TMV XL, Tronic Makinesi 840, Tronic Makinesi 840 WP, Tronic Makinesi 840 WP XL, Tronic Makinesi 840 XL, Tronic Makinesi WP, Tronic Makinesi WP XL, Tronic Makinesi XL, Tronic TMV, Tronic TMV 840, Tronic TMV 840 WP, Tronic TMV 840 WP XL, Tronic TMV 840 XL, Tronic TMV WP, Tronic TMV WP XL, Tronic TMV XL, Tronic 840, Tronic 840 WP, Tronic 840 WP XL, Tronic 840 XL, Tronic WP, Tronic WP XL, Tronic XL, Kurutma, Kurutma Makinesi, Kurutma Makinesi TMV, Kurutma Makinesi TMV 840, Kurutma Makinesi TMV 840 WP, Kurutma Makinesi TMV 840 WP XL, Kurutma Makinesi TMV 840 XL, Kurutma Makinesi TMV WP, Kurutma Makinesi TMV WP XL, Kurutma Makinesi TMV XL, Kurutma Makinesi 840, Kurutma Makinesi 840 WP, Kurutma Makinesi 840 WP XL, Kurutma Makinesi 840 XL, Kurutma Makinesi WP, Kurutma Makinesi WP XL, Kurutma Makinesi XL, Kurutma TMV, Kurutma TMV 840, Kurutma TMV 840 WP, Kurutma TMV 840 WP XL, Kurutma TMV 840 XL, Kurutma TMV WP, Kurutma TMV WP XL, Kurutma TMV XL, Kurutma 840, Kurutma 840 WP, Kurutma 840 WP XL, Kurutma 840 XL, Kurutma WP, Kurutma WP XL, Kurutma XL, Makinesi, Makinesi TMV, Makinesi TMV 840, Makinesi TMV 840 WP, Makinesi TMV 840 WP XL, Makinesi TMV 840 XL, Makinesi TMV WP, Makinesi TMV WP XL, Makinesi TMV XL, Makinesi 840, Makinesi 840 WP, Makinesi 840 WP XL, Makinesi 840 XL, Makinesi WP, Makinesi WP XL, Makinesi XL, TMV, TMV 840, TMV 840 WP, TMV 840 WP XL, TMV 840 XL, TMV WP, TMV WP XL, TMV XL, 840, 840 WP, 840 WP XL, 840 XL, WP, WP XL, XL,
Çerez Kullanımı

Çerezler (cookie), enplus.com.tr web sitesini ve hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası ile Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.