SAGE BJE430 SIL KATI MEYVE SEBZE SIKACAĞI (251.20.0026)

Marka : SAGE
Fiyat : ₺4.999,00(KDV Dahil)
Barkod : 9312432029889
₺880,66 'den başlayan taksitlerle
Adet :

 

Daha fazla meyve suyu, daha kolay saklama

Hassas vitamin ve minerallerin ısı ve işlemeden kaynaklanan zararı en aza indirin. Sage'in Cold Spin Teknolojisinin, meyve suyunu çıkarırken 1,8 ° C'den daha az ısı transfer ettiği görülmüştür. Ve 850 watt'lık motor, en sert meyve ve sebzeleri bile saniyeler içinde işler.

 

 

Yenilikçi Soğuk Ekstraksiyon Sistemi

Cold Spin Teknolojisi ve İtalyan yapımı hassas ağ filtre ile ısı ve işlemeden kaynaklanan vitamin ve minerallerin zarar görmesini önleyeceksiniz.

 

 

 

Kısaltılmış Hazırlık Süresi

Eşsiz 84 mm ekstra geniş kanal besleme, önceden kesmeden bütün meyve ve sebzeleri sulamanızı sağlar.

 

 

 

 

Suyu Sürahisinde kilitle ve Saklayın

Günlerce meyve suyunun tadını çıkarın. Seal and Store Juice Sürahisi, meyve suyunu 3 güne kadar buzdolabında taze tutar.

 

 

 

 

Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Meyve sıkacağı kapağı, paslanmaz çelik filtre kabı, püre diski ve meyve suyu sürahisi bulaşık makinenize güvenle girebilirsiniz.

 

 

 

 

2 Hızlı Elektronik Kontrol

Daha yoğun meyveler ve daha sert sebzeler için Yüksek Hız; yapraklı sebzeler ve yumuşak meyveler için düşük hız.

 

 

 

SAGE BJE430 SIL KATI MEYVE SEBZE SIKACAĞI

Güç: 1250 Watt

Posa Kabı Hacmi: 3 Litre

Meyve Suyu Sürahi Hacmi: 2 Litre

Vitaminler ve minaraller çok fazla ısıda kaybedillebilir. Ancak Sage BJE430 Katı Meyve Sıkacağı ile kaybolmazlar. Sage BJE430 Katı Meyve Sıkacağı üstün soğuk sıkım teknolojisi ile meyvelerin vitaminlerinin kaybolmasını önler. Meyve sıkım işlemi sırasında 1 dereceden daha az ısı transferinde bulunur ve bu şekilde eşit ısı dağılımı sayesinde vitaminleri kaybolmadan meyve suyu elde edebilirsiniz.

 

1250-watt'lık motor en zor meyve ve sebzeleri bile saniyeler içinde işler. Bu teknoloji ve ince filtresi ile meyve suyu sıkma işlemi sırasında vitamin ve mineral kaybı riskini azaltırsınız. 8,4 cm çapındaki huni, ekstra geniştir ve bütün meyve ve sebzelerin suyunu filtreden geçirebilir. Bu size meyve sıkımında çok daha kısa bir hazırlık süresi verir. Pratik ağızlık, doğrudan sürahiye sıkma sağlar.

 

Çerez Kullanımı