ZWILLING 351450000 FOUR STAR BIÇAK SETİ, 7 PA (391.40.0079)

Marka : ZWILLING
Fiyat : ₺4.999,99(KDV Dahil)
Barkod : 4009839409745
₺880,83 'den başlayan taksitlerle
Adet :

FRIODUR buzda sertleştirilmiş bıçaklara sahip en çok satan ZWILLING bıçak serisi FOUR STAR® için, artık iyi görünen bir bıçak bloğu var, bıçaklarınızı hasar görmekten korur ve elle keskinleştirmeyi bile azaltır:

ZWILLING SharpBlock. Entegre KIS (Keskin Tut) teknolojisi sayesinde, gelecekte kendi bıçaklarınızı ne zaman ve nasıl keskinleştirmeniz gerektiğinden endişelenmenize gerek kalmayacaktır, çünkü bu kendi kendine çalışır. Bir bıçağı bloktan her çıkardığınızda, otomatik olarak keskinleşir. Sır: Bıçakların oyuklarında düz kenarlı seramikten yapılan iki öğütme taşıdır.

Her bölme belirli bir bıçak boyutu için tasarlanmıştır, her bir bıçak ideal açıda yeniden şekillendirilir ve böylece kenar tutuşunu ve kalitesini uzun vadede korur.

En iyi genel bakış için, basit resimler, hangi bölmenin hangi bıçak şekli için uygun olduğunu gösterir.

Bu ZWILLING SharpBlock tek başına gelmiyor: Zaten 40 yıldan fazla bir süredir formları, kalitesi ve işlevselliği ile ikna eden FOUR STAR® serisi bıçaklarla donatıldı. Bir kürek ve garnitür bıçağı (bıçak uzunluğu 10 cm), et bıçağı (20 cm), şef bıçağı (20 cm), üniversal bıçak (13 cm), ekmek bıçağı (20 cm) ve TWIN L serisinden çok amaçlı bir makas bulunur. Bıçaklar zamansız ve kesintisiz plastik tutamaktan zevk alır ve dengeli bir denge ile karakterize edilir. Klasik bıçaklar hala dünya çapında en çok satılan ZWILLING bıçak serileri arasındadır.

 

* Alman DIN EN ISO 8442-5'e göre: bıçağın kesme kuvveti (CER), ZWILLING SharpBlock'ta düzenli bileme yapılarak ve kullanım talimatlarına göre, kullanım ömrünün sonuna kadar (DIN EN ISO 8442-5'e göre) bıçak kullanımı gibi Keskinlik seviyesi kalır.

 

Bıçaklar için şık saklama

Bıçakların optimum keskinliği daha uzun süre korunur

FOUR STAR® serisi bıçaklar için mükemmel uyum

Çerez Kullanımı