MOLIENDO BLONDE COFFEE BLEND 1000GRMOLIENDO
MOLIENDO BLONDE COFFEE BLEND 1000GRMOLIENDO
MOLIENDO BLONDE COFFEE BLEND 1000GRMOLIENDO
MOLIENDO BLONDE COFFEE BLEND 1000GRMOLIENDO

MOLIENDO BLONDE COFFEE BLEND 1000GR (700.10.0017)

Marka : MOLIENDO
Fiyat : ₺291,92(KDV Dahil)
Barkod : 8682190854612
₺51,43 'den başlayan taksitlerle
2. ürün 50 yeni nisan badge

Adet

Artır Azalt

İlk anda bitter çikolata ve kavrulmuş fındık tatları ile karşılaşıyorsunuz, Kolombiya kahvelerinin alttan gelen gövdeli baharatsı çikolata tatları Guatemala’nın içime yumuşaklık katan fındıksı notaları ile birleşince damakta iz bırakan bir tat çıkıyor karşımıza.  

Kahvede Blending yani Harmanlama oldukça hassas konulardan biri. Maalesef birçok işletme tarafından sadece maliyet odaklı kullanılan bu yöntem, lezzeti ikinci plana ötelenerek oluşturulan kahveler ile sektörde de yanlış algıların oluşmasını beraberinde getirmiştir. Tadım ve damakta tat genişliği oluşturmak için single origin ve nitelikli kahveler en doğru yöntemdir.

Zamanla damak lezzeti geliştikten sonra, bazı kahvelerde farklı ve güzel lezzetlerin ya aşırı fazla olması ya da tam öne çıkamaması hissedilmeye başlar. Bu lezzetleri daha öne çıkarmak ve/veya eğer fazlaysa uyumlu diğer bir lezzetle baskılamak ihtiyacı ortaya çıkar. Bunu başarılı bir şekilde oluşturup ticari bir hale getirmek de hem lezzet yetkinliği hem de envanter genişliği gerektirir.

Bu kahveyi oluştururken günün her saati sade veya sütle tüketebileceğiniz çikolata tatlarının baskın hissedildiği, fındık tatlarının biraz daha geriden geldiği bir harman oluşturmaya çalıştık ve bunu %100 Arabica çekirdekleri ile yaptık. Özellikle tam otomatik kahve makinesine sahip müşterilerimizin oldukça beğeneceğini düşünüyoruz

Çerez Kullanımı