STAUB 405011150 DÖKÜM TENCERE
STAUB 405011150 DÖKÜM TENCEREDöküm TencerelerStaub
STAUB 405011150 DÖKÜM TENCEREKategorisizStaub
STAUB 405011150 DÖKÜM TENCEREDöküm TencerelerStaub
STAUB 405011150 DÖKÜM TENCEREDöküm TencerelerStaub
STAUB 405011150 DÖKÜM TENCEREDöküm TencerelerStaub

STAUB 405011150 DÖKÜM TENCERE (390.01.0270)

Marka : Staub
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
Barkod : 3272340036590
₺316,92 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

La Cocotte serisinden yuvarlak güveç, mutfakta profesyonel bir tencere ve La Mer rengiyle masaya geleneksel ve çekici bir vurgu getiriyor.

28 cm çapında ve 18 cm yüksekliğindedir.

Emaye dökme demir kavurma makinesinin ergonomik tutacakları kullanılarak taşınması kolaydır. cocotte içi mat siyah bir emayeye sahiptir. Bu, iyi bir ısı dağılımı sağlar ve sıkıca oturan kapakla birlikte enerji tasarruflu pişirmeyi destekler.

Kapak, yoğuşmayı emen ve yahniye eşit şekilde damlamasını sağlayan özel bir yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde kuruma engellenmiş olur.

Gümüş düğme sapı ile anında çıkarılabilir. 6,7 l kapasiteli Cocotte, rosto, gulaş gibi tarifler için uygundur.

Aynı zamanda sebze yemeklerinin hazırlanması için. Emaye tabakanın özellikleri her kullanımda gelişir.

Böylece Cocotte, yumuşak etleri veya aromatik sebzeleri kızartırken en iyi sonucu verir. La Cocotte serisinden cocotte, yeni başlayanlar için olduğu kadar ünlü şefler arasında da popülerdir. İçinde fazla çaba sarf etmeden basit ve zor yemekler hazırlanabilir. Isı ve sıvının eşit dağılımı sizi pişirme sürecini sürekli izlemekten kurtarır.

Staub'dan Cocotte ile tüm ailenin keyif alacağı sağlıklı ve lezzetli yemekler yaratabilirsiniz. La Cocotte serisinden cocotte, yeni başlayanlar için olduğu kadar ünlü şefler arasında da popülerdir. İçinde çok fazla çaba harcamadan basit ve zor yemekler hazırlanabilir. Isı ve sıvının eşit dağılımı sizi pişirme sürecini sürekli izlemekten kurtarır. Staub'dan Cocotte ile tüm ailenin keyif alacağı sağlıklı ve lezzetli yemekler yaratabilirsiniz. La Cocotte serisinden cocotte, yeni başlayanlar için olduğu kadar ünlü şefler arasında da popülerdir. İçinde çok fazla çaba harcamadan basit ve zor yemekler hazırlanabilir. Isı ve sıvının eşit dağılımı sizi pişirme sürecini sürekli izlemekten kurtarır. Staub'dan Cocotte ile tüm ailenin keyif alacağı sağlıklı ve lezzetli yemekler yaratabilirsiniz.

Et, balık veya sebzeleri kızartmak ve yavaş pişirmek için ideal

Kapaktaki özel damla yapısı sayesinde sulu ve hassas pişirme sonuçları

Siyah mat iç mine, özellikle çıtır çıtır kızartmaya uygundur ve özellikle dayanıklıdır

İndüksiyon dahil her türlü sobaya uygun, fırın / ızgarada da kullanılabilir

Çerez Kullanımı